Możesz być artystą, który chciałby przedstawić siebie i swoją pracę, a może to strona firmowa, a sama firma ma misję do opisania.

banner1

O nas

Gospodarstwo leży na skraju lasu nieopodal wsi Iwiec. Do wynajęcia część domu stanowiąca samodzielne mieszkanie wykończone sosnowym drewnem. W pokoju na dole znajduje się dwuosobowe łóżko oraz telewizor, który z pewnością nie będzie państwu potrzebny. Mieszczą się w nim także schody prowadzące do pokoju na piętrze.

Na piętrze znajdują się dwa wygodne łóżka, a z pokoju tego można wyjść na duży taras (od południa) i podziwiać piękne łąki wymalowane kwiatami czy też zażywać słonecznej kąpieli.

Swobodny dostęp do łazienki i kuchni podnosi komfort wypoczynku. Jasna łazienka z oknem wyposażona jest w obszerny prysznic, umywalkę, WC, oraz jakże ważne dla każdej kobiety – duże lustro. Do wakacyjnego mieszkanka należy także osobna kuchenka, gdzie wykorzystano w ciekawy sposób stary kredens. W upalne dni jest tu idealne miejsce by przy stole raczyć się kawą a także bez trudu Goście mogą przygotować sobie jakąś przekąskę, czy też konkretny posiłek.

W piękne słoneczne dni zachęcamy do spożywania posiłków na świeżym powietrzu. Udostępniamy zadaszone miejsce wraz z drewnianym stołem idealnym do rodzinnych obiadów. Wieczorami można przygotować posiłek na ruszcie i wraz z gospodarzami pogawędzić o rozmaitych sprawach. 

Właściciele z pewnością przybliżą państwu historie okolicy i opowiedzą wiele ciekawych historii związanych z Borami Tucholskimi. Na miejscu będą Państwo mogli zakupić miód z naszej prywatnej pasieki. Dla młodszych pociech przygotowaliśmy ogródek z piaskownicą, do dyspozycji dzieci jest namiocik oraz (na życzenie) brodzik.